5 błędów w sprawach o alimenty – DARMOWY EBOOK

Dla kogo jest ten ebook?

  • dla osób, które są w trakcie sprawy o alimenty

  • dla osób które planują wnieść pozew o alimenty, pozew o podwyższenie alimentów lub pozew o obniżenie alimentów

  • dla osób, które chcą czuć się pewniej na sali sądowej

 

Korzyści z pobrania ebooka

  • poczujesz się bezpieczniej na sali sądowej

  • nie popełnisz błędów, które popełnia większość

Prowadząc sprawy rozwodowe i alimentacyjne często widzę powielanie tych samych błędów. Szczególnie w przypadku, gdy strony występują bez pełnomocnika albo też podczas udzielania pojedynczych konsultacji czy weryfikacji treści dokumentów sporządzonych przez moich klientów, którzy nie decydują się na prowadzenie całej sprawy przez pełnomocnika – szczególnie ze względu na związane z tym koszty.

Dlatego też wydałam e-booka, którego treść ma w szczególności pomóc osobom, które chcą swoją sprawę poprowadzić samodzielnie i uniknąć podstawowych błędów, które mogą negatywnie wpłynąć na końcowy wynik sprawy. Myślę jednak, że produkt będzie przydatny także dla osób reprezentowanych przez pełnomocnika – w końcu wiedzy nigdy za dużo! Oczywiście kwestii związanych z postępowaniami alimentacyjnymi jest mnóstwo i nie sposób wymienić je wszystkie w jednej publikacji. Jednak błędy, które wymieniam i sposób radzenia sobie z nimi są moim zdaniem najczęściej spotykane, a ich wyeliminowanie powinno znacząco poprawić jakość Twojej sprawy sądowej i sposób udowodnienia Twoich roszczeń – niezależnie od tego czy jesteście osobą, która dochodzi alimentów czy też osobą zobowiązaną do ich płacenia.

Mam nadzieję, że ta krótka lektura pomoże Ci ich uniknąć, zaoszczędzi rozczarowania i pomoże uzyskać zamierzony efekt. Serdecznie zapraszam do lektury!

Czarne i Białe Duże Litery Biznes Wattpad Okładka Książki (2)
0

Comments are closed.