ROZWÓD

Rozwodzisz się i nie wiesz od czego zacząć? Przerastają Cię skomplikowane procedury albo nie masz czasu samodzielnie prowadzić swojego rozwodu? A może po prostu potrzebujesz komfortu i bezpieczeństwa przechodząc przez ten proces?

KONTAKTY Z DZIECKIEM

Chcesz uregulować opiekę nad dzieckiem? Drugi rodzin uniemożliwia lub utrudnia kontakt z dzieckiem?

ALIMENTY

Nie możecie dojść do porozumienia w sprawie alimentów? Drugi rodzic nie chce płacić alimentów? A może wręcz przeciwnie żąda od Ciebie olbrzymich alimentów i nie wiesz jak z tym walczyć?

 

Chętnie Ci pomogę!

Skontaktuj się ze mną, a porozmawiamy i wspólnie wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

Możesz napisać do mnie maila na adres adopart@dopart.com.pl lub skontaktować się przez formularz poniżej.

Napisz do mnie!

Administratorem danych osobowych jest Anna Dopart prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Dopart. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym przetwarzane będą w celu przetworzenia zapytania, jego obsługi, identyfikacji Użytkownika oraz skontaktowania się z nim . Masz prawo dostępu do treści Twoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi Twojego zapytania. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz o przysługujących Ci uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
0